S* S***** D********** S**
ReclamantH***** M***** I***
PârâtRespinge ca neîntemeiată acţiunea exercitată de către reclamanta S.C. Soradi Development S.R.L., şi cu sediul procedural ales la Societatea Civilă de Avocaţi „Enciu&Arnăutu” cu sediul în Iaşi,(persoanele însărcinate cu primirea corespondenţei fiind d-na av. Cioclu Ancuţa şi d-na av. Trincă Roxana) în contradictoriu cu pârâtul H***** M***** I***.Cu drept de apel în termen de 5 zile de la pronunţare, cererea de apel urmând a fi depusă la Judecătoria Iaşi.
Hotarare 14334/2017 din 20.11.2017Amână pronunţarea pentru data de 20.11.2017, pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 13.11.2017Amână pronunţarea pentru data de 13.11.2017, pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 30.10.2017