A************ J******** A F********* P****** S****
ContestatorM*** M**** A*****
Intimatrespinge contestaţia la executare formulată de contestatoare, ca neîntemeiată. În baza art. 717 alin. 2 Cpc, obligă contestatoarea să achite executorului judecătorsc suma de 29,53 lei reprezentând cheltuieli de eliberare a copiilor certificate după dosarul execuţional. Executorie. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare.
Hotarare 1906/2017 din 10.11.2017amânat pronunţarea
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 27.10.2017Termen preschimbat
transpune dosarul de pe completul C8 pe completul C4 cu păstrarea termenului
Incheiere de sedinta din 18.10.2017Admite cererea de suspendare a executării silite formulată de contestatoarea AGENŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE SĂLAJ din cadrul DIRECŢIEI GENERALE REGIONALE A FINANŢELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA în contradictoriu cu intimatul M.M.A. Suspendă executarea silită efectuată în dosarul de executare silită nr. 1905/2017 aflat pe rolul Biroului Executorului Judecătoresc Ciumărnean Romeo-Gabriel, până la soluţionarea contestaţiei la executare care formează obiectul prezentului dosar. Executorie. Cu drept de apel în 5 zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Zalău. Pronunţată, azi, 29.09.2017, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art. 396 alin. 2 C.pr.civ.
Incheiere de sedinta din 29.09.2017amână pronun?area pentru suspendarea executării silite la data de 29.09.2017 Amână cauza pentru solu?ionarea contesta?iei la executare la data de 27.10.2017
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 22.09.2017