S******** S*** L******** C* S***** P******** A*** Î* B******** L* K*** R****** S*****
PetentM***** M*****
DebitorA***** A** S***** O*** M****
Terţ popritÎn baza dispoziţiilor art. 406 Cod procedură civilă, ia act de renunţarea la judecată a reclamantei creditoare SECAPITAL S.a.R.L., societate înmatriculată în Luxemburg, înregistrată în Registrul Comerţului şi al Companiilor prin reprezentant convenţional – avocat Paula Catana, în contradictoriu cu terţul poprit ANALOG ART SRL, şi cu debitorul M***** M*****, în cererea având ca obiect - validare poprire. Fără cheltuieli de judecată. Cu recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se va depune la Judecătoria Aiud. Pronunţată în şedinţa publică din data de 28 septembrie 2018.
Hotarare 910/2018 din 28.09.2018Amână pronun?area la data de 28.09.2018.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 13.09.2018Amânată cauza ptr. comunicarea cererii de renunţare la judecată cu debitorul şi terţul poprit.
Incheiere de sedinta din 12.07.2018În vederea citării petentului.
Incheiere de sedinta din 24.05.2018În baza art. 400 NCPC dispune redeschiderea dezbaterilor, apreciind utilă administrarea de probe noi şi pentru noi lămuriri şi în consecinţă: - repune pricina pe rol ; - fixează termen de judecată la data de 24.05.2018; - se vor cita părţile conform ultimei concepte de citare; - se va cita reclamanta creditoare SECAPITAL S.a.R.L. Luxemburg cu sediul procesual ales pentru comunicarea actelor de procedură la sediul Kruk Romania SRL, cu sediul în Bucureşti, cu 1 ex. din extrasul ORC Alba – f. 53, copie, cu menţiunea să comunice instanţei dacă mai insistă în cererea de validare a popririi formulată şi în condiţiile în care potrivit informaţiilor furnizate de către ORC Alba, terţul poprit Analog Art SRL, figurează ca şi firmă radiată, cu operarea acestei radieri în evidenţe din data de 09.10.2017, respectiv exact din data emiterii adresei de poprire de către BEJ Cherşa Sebastian în dosarul execuţional nr. 652/EX/2016 şi să-şi exprime poziţia cu privire la o eventuală excepţie a lipsei calităţii procesuale pasive axată pe excepţia lipsei capacităţii de folosinţă şi a capacităţii de exerciţiu acestui terţ; Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 13.04.2018.
Incheiere de sedinta din 13.04.2018Amânată pronunţarea la 13.04.2018.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 29.03.2018În vederea emiterii unei adrese către Oficiul Na?ional al Registrului Comer?ului pentru aflarea sediului ter?ului poprit.
Incheiere de sedinta din 15.02.2018