S***** M****
IntimatS***** M**** L* C*** A* M*** S****** N*****
IntimatC****** S***** E****
IntimatC****** S***** E**** L* C** A** M*** S****** N*****
IntimatB***** V*****
IntimatRespinge cererea formulată de apelantul Constantinescu Adrian, în contradictoriu cu intimaţii C****** S***** E****, în nume propriu şi în calitate de moştenitoare a defunctului-pârât S***** M****, B***** V*****, reprezentat prin curator Cucu Nicolaie şi Goga Octavian, privind completarea deciziei nr. 70/A din 13 februarie 2018 a Tribunalului Covasna.
Hotarare completaredispozitiv 477/2018 din 26.06.2018Amână pronunţarea în cauză la data de 26 iunie 2018.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 12.06.2018Admite apelul declarat de apelantul Constantinescu Adrian, în contradictoriu cu intimaţii C****** S***** E****, în nume propriu şi în calitate de moştenitoare a defunctului-pârât S***** M****, B***** V***** reprezentat prin curator Cucu Nicolaie şi Goga Octavian împotriva sentinţei civile nr. 2358/05.12.2016 a Judecătoriei Sfântu Gheorghe pe care o schimbă în tot, în sensul : Respinge cererea formulată şi precizată de reclamanţii S***** M**** şi C****** S***** E****, în contradictoriu cu pârâţii: B***** V*****, Goga Octavian şi Constantinescu Adrian domiciliat în Vâlcele str. Câmpului nr. 51, judeţ. Covasna ca fiind netemeinică . Obligă reclamanta C****** S***** E**** să plătească pârâtului Constantinescu Adrian suma de 3000 lei cheltuieli de judecată la fond. Obligă intimata C****** S***** E**** să plătească apelantului suma de 2.622,5 lei cheltuieli de judecată în apel.
Hotarare 70/2018 din 13.02.2018Amână pronunţarea în cauză la data de 13 februarie 2018.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 30.01.2018Amână pronunţarea în cauză la data de 30 ianuarie 2018.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 16.01.2018Având în vedere că procedura de citare cu intimatul B***** V***** este viciată.
Incheiere de sedinta din 12.12.2017