S**** R***** M****
ReclamantO****** D* C******* Ş* P********** I********* A**** - B***** D* C******* Ş* P********** I********* C***** D* A***** P*** R*********** L****
PârâtS**** I***** A*****
PârâtAdmite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a Biroului de Cadastru şi Publicitate Imobiliară Curtea de Argeş, invocată de aceasta prin întâmpinare. Admite plângerea formulată de petentul S**** R***** M**** împotriva încheierii de reexaminare a Biroului de Cadastru şi Publicitate Imobiliară Curtea de Argeş, nr. 11610 din data de 28.09.2017. Dispune ca Biroul de Cadastru şi Publicitate Imobiliară Curtea de Argeş să intabuleze în cartea funciară dreptul de proprietate al petentului cu privire la imobilul cu destinaţia de „uscătorie”, situat în mun. Curtea de Argeş, strada Victoriei, la parterul blocului A 18, jud. Argeş. Cu apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Apelul se depune la Judecătoria Curtea de Argeş. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 19 iunie 2018.
Hotarare 1007/2018 din 19.06.2018Amână pronunţarea la data de 19 iunie 2018. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 07 iunie 2018.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 07.06.2018