B**** F******
ReclamantG******* I*****
PârâtM****** M****
PârâtG******* O*****
PârâtG******* C*********
PârâtAdmite, în principiu, acţiunea. Constată deschisă succesiunea autorului Gheorghe David, decedat la data de ... Constată că moştenitori cu vocaţie succesorală concretă la succesiunea defunctului Gheorghe David sunt reclamanta: Bălan Floarea, în calitate de fiică, cu o cotă de 1/3 din masa succesorală, pârâta G******* I*****, cu o cotă de 1/3 din masa succesorală şi pârâţii Mustaţă Maria, G******* O***** şi G******* C*********, toţi cu o cotă de 1/3 din masa succesorală. Constată că masa succesorală se compune din următoarele bunuri cuprinse în Titlul de Proprietate nr. 132414/20.04.2005: - suprafaţa de 3000 m.p., categoria de folosinţă "arabil", extravilan, amplasata în Tarlaua 1, Parcela 1, cu vecini: Din Ion, Girla Murtea, E- Gh. Murtea, S-Ghita Elena, V-Din Ion; - suprafaţa de 2 ha şi 2500 m.p., categoria de folosinţă "arabil", extravilan, amplasată în Tarlaua 65, Parcela 1069, cu vecini: N-Ilie I. Vasile, E-DN 65 Piteşti- Slatina, S-Stoicescu Gherghina, V-Drumul Oii; - suprafaţa de 1000 m.p., categoria de folosinţa "pădure", extravilan, amplasată în Tarlaua 1, Parcela 2, cu vecini: N- Din Ion, E - Girla Murtea, S-Ghita Elena, V-Din Ion; - suprafaţa de 2898 m.p., categoria de folosinţă "arabil", intravilan, amplasată în Tarlaua 11, Parcela 16, cu vecini: N-Bucsan Florea, E- Drum Comunal, S Simigiu Gheorghe, V-Rest Proprietate; - suprafaţa de 2200 m.p., categoria de folosinţă "fâneţe", intravilan, amplasată în Tarlaua 2, Parcela 20, cu vecinii: N: Bucsan Florea, S: dr comunal, E: Simigiu Gheorghe, V: Vl. Murtea. Pentru identificarea, evaluarea masei partajabile şi formarea loturilor acordă termen la data de 06.03.2023, ora 9:00, pentru când se citează părţile. Cu drept de apel odată cu fondul. Pronunţată astăzi, 23.01.2023, prin punerea soluţiei al dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Incheiereadmitereinprincipiu din 23.01.2023Amână pronunţarea la data de 23.01.2023. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei. Pronunţată astăzi, 09.01.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 09.01.2023Emite adresă către Serviciul de Stare civilă al comunei Moşoaia pentru a înainta extras din actul de naştere precum şi din certificatul de căsătorie al pârâtei Mustaţă Maria. Se efectuează verificări în sistemul DEPABD pentru a verifica dacă pârâta Mustaţă Maria mai este în viaţă. Amână judecarea cauzei, şi acordă termen la data de 09.01.2023, ora 09:00, completul C 1-8, sala 3, pentru când reclamanta are termen în cunoştinţă. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 14 Noiembrie 2022
Incheiere de sedinta din 14.11.2022În temeiul art. 400 Cod proc. civ., repune cauza pe rol pentru a se depune acte de stare civilă din care să reiasă legătura de rudenie dintre Gheorghe David şi Mustaţă Maria. Acordă termen la data de 14.11.2022, ora 09:00, pentru când se citează părţile, pârâta Mustaţă Maria – cu menţiunea de a depune copie de pe actul său de naştere şi de căsătorie. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată astăzi, 18.10.2022, prin punerea soluţiei al dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Incheiere de sedinta din 18.10.2022Amână pronunţarea la data de 18.10.2022. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei. Pronunţată astăzi, 03.10.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 03.10.2022Revine cu adresă către Primăria comunei Albota pentru a preciza în ce calitate i s-a reconstituit şi reclamantei dreptul de proprietate din titlul de proprietate nr. 132414/20.04.2005 de pe urma defunctului Gheorghe David. Pune în vedere reclamantei, prin apărător, să depună precizări cu privire la relaţie de rudenie dintre reclamantă şi defunctul Gheorghe David. Amână judecarea cauzei, şi acordă termen la data de 03.10.2022, ora 09:00, completul C 1-8, sala 3, pentru când reclamanta are termen în cunoştinţă. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 27 Iunie 2022.
Incheiere de sedinta din 27.06.2022Se emite adresă către Primăria comunei Albota pentru a preciza în ce calitate i s-a reconstituit reclamantei dreptul de proprietate din titlul de proprietate nr. 132414/20.04.2005 de pe urma defunctului Gheorghe David şi să înainteze înscrisuri care au stat la baza emiterii acestuia. Se reia procedura de citare cu pârâţii. Amână judecarea cauzei la data de 27.06.2022, sala 3, ora 09.00, pentru când reclamanta are termen în cunoştinţă.
Incheiere de sedinta din 02.05.2022Citează pârâţii cu menţiunea de a se prezenta personal în vederea administrării probei cu interogatoriul formulat de către reclamantă. Amână judecarea cauzei, şi acordă termen la data de 02.05.2022, ora 09:00, completul C 1-8, sala 3, pentru când reclamanta are termen în cunoştinţă. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 21 Martie 2022.
Incheiere de sedinta din 21.03.2022În temeiul art. 411 alin. 1 pct. 2 Cod proc. civ., suspendă judecata. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Piteşti. Pronunţată astăzi, 10.01.2022, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Incheiere suspendare din 10.01.2022Emite adresă către Primăria comunei Bradu – Serviciul Stare Civilă, pentru a înainta la dosar extras al certificatului de na?tere pentru pârâta Mustaţă Maria. Citează pârâţii cu menţiunea de a se prezenta personal la următorul termen de judecată în vederea administrării probei cu interogatoriul formulat de reclamantă, sub rezerva încuviinţării acestei probe. Amână judecarea cauzei, şi acordă termen la data de 10.01.2022, ora 09:00, completul C 1-8, sala 3, pentru când reclamanta are termen în cunoştinţă. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 15 Noiembrie 2021.
Incheiere de sedinta din 15.11.2021Pune în vedere reclamantei, prin apărător, să facă demersuri pentru a depune la dosar copia certificatelor de naştere pentru pârâţi iar în ipoteza în care, din motive neimputabile, nu va putea intra în posesia acestora, să indice locul naşterii pârâţilor. Menţine în sarcina pârâţilor obligaţia de a depune copia certificatelor de naştere, şi a certificatului de deces pentru defunctul Gheorghe Ion. Rectificarea adresei de domiciliu a pârâtei Mustaţă Maria în sensul că aceasta este situată în comuna Bradu, sat Geamăna, Prelungirea Craiovei, nr. 61, judeţul Argeş. Amână judecarea cauzei, şi acordă termen la data de 15.11.2021, ora 09:00, completul C 1-8, sala 3, pentru când se citează pârâţii. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 18 Octombrie 2021.
Incheiere de sedinta din 18.10.2021Citează pârâţii cu menţiunea de a depune copia certificatelor de naştere, sub sancţiunea aplicării unei amenzi judiciare. Citează pârâţii G******* O***** şi G******* C********* cu menţiunea de a depune şi copia certificatului de naştere şi a certificatului de deces pentru defunctul Gheorghe Ion, sub sancţiunea aplicării unei amenzi judiciare. Amână judecarea cauzei, şi acordă termen la data de 18.10.2021, ora 09:00, completul C 1-8, sala 3, pentru când se citează părţile. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 06 Septembrie 2021.
Incheiere de sedinta din 06.09.2021Complet desfiinţat prin Hotărârea Colegiului de Conducere nr. 17/14.05.2021 începând cu data de 14.05.2021, dosarul fiind repartizat ciclic.
Incheiere de sedinta din 08.06.2021Având în vedere relaţiile depuse la dosar, constată necesar a se emite o adresă către Camera Notarilor Publici a mun. Bucureşti cu menţiunea de a efectua verificări şi a preciza dacă a fost deschisă succesiunea de pe urma defunctului Gheorghe Florea, iar în caz afirmativ să se menţioneze biroul notarial prin intermediul căruia s-a dezbătut succesiunea. Se citează părţile care nu au termen în cunoştinţă. Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 08.06.2021, ora 12.30. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 13 Aprilie 2021
Incheiere de sedinta din 13.04.2021Admite cererea apărătorului reclamantei, sens în care se va reveni cu adresă către Primăria sector 1 Bucureşti cu menţiunea de a se înainta Anexa 24 pentru defunctul Gheorghe Florea, urmând a se preciza numele şi adresele eventualilor moştenitori, cu avertisment amendă pentru persoana responsabilă. Se citează părţile care nu au termen în cunoştinţă. Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 13.04.2021, ora 12.30. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 16 Februarie 2021
Incheiere de sedinta din 16.02.2021Dispune reluarea procedurii de citare cu pârâtul G******* O*****, cu menţiunea de a se prezenta personal la interogatoriu sub sancţiunea prev. de art. 358 Cod pr. civilă. Din oficiu, se emite adresă către Primăria sector 1 Bucureşti cu menţiunea de a se înainta Anexa 24 pentru defunctul Gheorghe Florea, urmând a se preciza numele şi adresele eventualilor moştenitori. Se citează şi ceilalţi pârâţi, iar pârâta Mustată Maria la adresa din com. Bradu, Prelungirea Craiovei nr. 61. Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 16.02.2021, ora 11.00. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 15 Decembrie 2020
Incheiere de sedinta din 15.12.2020Menţine dispoziţiile din încheierea de şedinţă anterioară. Amână cauza şi acordă termen de judecată, pentru respectarea Principiilor continuităţii completului de judecată şi a dreptului la un proces echitabil, la data de 15.12.2020, ora 15.00. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 13 Octombrie 2020.
Incheiere de sedinta din 13.10.2020Faţă de cererea de probatorii formulată la acest termen de judecată, constată întemeiată acordarea unui nou termen, astfel că amână cauza. În temeiul art. 250 raportat la art. 258 C.proc.civ., admite pentru reclamantă şi pârâta Mustaţă Maria, ca fiind utilă şi pertinentă soluţionării cauzei, proba cu înscrisuri şi va pune în vedere să depună la dosar înscrisurile de care înţeleg să se folosească, în exemplare suficiente pentru comunicare şi purtând menţiunea „conform cu originalul”. Admite, cu raportare la disp. art. 351 Cod pr. civilă, proba cu interogatoriu solicitată de reclamantă şi va pune în vedere să formuleze lista cu întrebări în scris urmând a fi prezentată la termenul următor. Se citează pârâţii cu menţiunea de a se prezenta personal la interogatoriu sub sancţiunea prev. de art. 358 Cod pr. civilă Prorogă discutarea utilităţii probei cu expertiză tehnică de specialitate, după administrarea probatoriului deja încuviinţat. Emite adresă către pârâta G******* I***** cu menţiunea de a depune la dosar actele de stare civilă, respectiv certificatul de naştere propriu, de asemenea certificatele de naştere şi deces pentru tatăl său. Amână judecarea cauzei la data de 13.10.2020, ora 15.00. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 21 Iulie 2020
Incheiere de sedinta din 21.07.2020Încuviinţează solicitarea de amânare formulată de către apărătorul reclamantei sens în care se menţine în sarcina acesteia obligaţia de a depune copia certificatului de deces privind pe Gheorghe Florea, sub sancţiunea suspendării judecăţii, fiind ultimul termen acordat în acest sens. Menţine în sarcina pârâţilor G******* O***** şi G******* C********* obligaţia să depună actele de stare civilă ale acestora care să facă legătura cu părinţii, dar şi cu autorul comun Gheorghe David. Se citează părţile care nu au termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la data de 21.07.2020, ora 15.00. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 02 Iunie 2020.
Incheiere de sedinta din 02.06.2020Suspendat de drept la data de 17.03.2020.
Incheiere de sedinta din 19.05.2020În temeiul art. 42 alin. 6 din Anexa nr. 1 la Decretul prezidenţial nr. 195 din 16.03.2020 privind instituirea stării de urgenţă pe teritoriul României, emis de Preşedintele României, publicat in Monitorul Oficial nr.0212 din 16.03.2020, constată suspendată de drept judecata din prezenta cauză pe durata stării de urgenţă instituită prin decret. PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Stabileşte termen de control la data de 19.05.2020, fără citarea părţilor, în vederea verificării menţinerii suspendării de drept a judecăţii cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 17 Martie 2020.
Incheiere suspendare din 17.03.2020Menţine dispoziţiile din încheierea de şedinţă de la termenul de judecată anterior. Având în vedere Hotărârea nr. 02/23.01.2020 a Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Piteşti, constituită în conformitate cu dispoziţiile art. 50 din Legea nr. 304/2004, privind organizarea judiciară şi art. 15-17 din Regulamentul de Ordine Interioară al Instanţelor Judecătoreşti prin care, s-a decis suspendarea activităţii instanţei pe perioadă nedeterminată, începând cu data de 27.01.2020, în sensul amânării tuturor cauzelor, cu excepţia celor cu caracter urgent: în materie civilă - ordine de protecţie, delegare autoritate părintească, suspendare provizorie a executării silite, ordonanţă preşedinţială, asigura dovezi, măsuri asigurătorii, evacuare-procedură specială, punere sub interdicţie şi tutelă, între care nu se regăseşte şi cea prezentă, dispune amânarea cauzei şi acordarea unui nou termen de judecată la data de 17.03.2020, urmând a se cita părţile care nu au termen în cunoştinţă. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 28 Ianuarie 2020.
Incheiere de sedinta din 28.01.2020Încuviinţează solicitarea de amânare formulată de către apărătorul reclamantei sens în care se menţine în sarcina acesteia obligaţia de a depune copia certificatului de deces privind pe Gheorghe Florea, sub sancţiunea suspendării judecăţii, fiind ultimul termen acordat în acest sens. Menţine în sarcina pârâţilor G******* O***** şi G******* C********* obligaţia să depună actele de stare civilă ale acestora care să facă legătura cu părinţii, dar şi cu autorul comun Gheorghe David. Se citează părţile care nu au termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la data de 28.01.2020. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 26 Noiembrie 2019
Incheiere de sedinta din 26.11.2019Constată a se menţine în sarcina reclamantei obligaţia de a depune copia certificatului de deces privind pe Gheorghe Florea. Menţine în sarcina pârâţilor G******* O***** şi G******* C********* obligaţia să depună actele de stare civilă ale acestora care să facă legătura cu părinţii, dar şi cu autorul comun Gheorghe David. Se citează părţile care nu au termen în cunoştinţă. Amână judecarea cauzei la data de 26.11.2019. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 15 Octombrie 2019.
Incheiere de sedinta din 15.10.2019Constată necesar a se menţine în sarcina reclamantei obligaţia de a preciza gradul de rudenie al pârâtei G******* I***** cu Gheorghe David, despre a cărui moştenire este vorba, urmând a se depune şi înscrisuri în acest sens, de asemenea de a depune acte de stare civilă privind pe pârâta G******* I*****, urmând a se relua discuţiile privind citarea prin publicitate. Având în vedere lipsa de procedură cu pârâta G******* I*****, instanţa neputând hotărî asupra unei cereri decât după înfăţişarea sau citarea părţilor, urmează a amâna cauza şi a relua procedura de citare, potrivit disp. art. 153 N.c.p.civ. Se citează şi celelalte părţi. Amână judecarea cauzei la data de 15.10.2019. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 03 Septembrie 2019
Incheiere de sedinta din 03.09.2019Constată că, urmare a desfiinţării completului de judecată C 5-1 V prin Hotărârea 10/21.03.2019 a Colegiului de Conducere al Judecătoriei Piteşti, prezenta cauză a fost repartizată ciclic completului C 2-5 MA, având fixat termen de judecată la data de 03.09.2019. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 17.05.2019.
Incheiere de sedinta din 17.05.2019În vederea justei soluţionări a cauzei, constată necesar a se emite adresă către reclamantă cu menţiunea de a preciza gradul de rudenie al pârâtei G******* I***** cu Gheorghe David, despre a cărui moştenire este vorba, urmând a se depune şi înscrisuri în acest sens. Admite cererea de amânare pentru imposibilitate de prezentare din motive medicale depusă de către avocat Popescu Laura pentru reclamantă, în temeiul disp. art. 222 Cod pr. civilă, sub rezerva de a se depune acte doveditoare. Având în vedere lipsa de procedură cu pârâta G******* I*****, instanţa neputând hotărî asupra unei cereri decât după înfăţişarea sau citarea părţilor, amâna cauza şi reia procedura de citare, potrivit disp. art. 153 N.c.p.civ. Se citează şi celelalte părţi. Amână judecarea cauzei la data de 03.09.2019. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 14 Mai 2019
Incheiere de sedinta din 14.05.2019Amână judecarea cauzei în vederea repartizării ciclice a prezentului dosar, ca urmare a desfiinţării completului C5-1V prin Hotărârea Colegiului de Conducere al Judecătoriei Piteşti nr. 10/21.03.2019, la data de 17.05.2019. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 22 Martie 2019
Incheiere de sedinta din 22.03.2019Admite cererea de amânare a cauzei pentru pentru continuitatea completului de judecată. Amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 22.03.2019, Completul C 5-1V (fost C3-2), Sala 3, ora 08:30, pentru când se citează păr?ile care nu au termen în cuno?tin?ă. Pronunţată în şedinţa publică de la 16 Ianuarie 2019
Incheiere de sedinta din 16.01.2019Constatând că procedura de citare este nelegal îndeplinită cu pârâta G******* I*****, având în vedere că dovada de efectuare a procedurii de citare cu acesta a fost restituită la dosar fără nicio menţiune, în conformitate cu disp. art. 14 alin. 1 şi art. 153 alin. 2 NCPC, se reia procedura de citare cu pârâta G******* I*****. Pune în vedere pârâţilor G******* O***** şi G******* C********* prin citaţie să depună la dosar copia actelor de stare civilă. Emite adresă către Primăria comunei Moşoaia pentru a depune la dosar Anexa 24, pentru a comunica dacă s-a deschis sau nu, şi care este motivul, pentru defunctul Gheorghe David, decedat la data de 18.08.1973, cu ultimul domiciliu în com. Moşoaia, jud. Argeş şi să precizeze, dacă s-a deschis procedura succesorală de pe urma acestuia, care sunt moştenitorii săi şi să transmită copia actelor de stare civilă a acestora. Amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 16.01.2019, Completul C 3-2, Sala 4, ora 11:00. Pronunţată în şedinţa publică de la 21 Noiembrie 2018
Incheiere de sedinta din 21.11.2018Admite cererea apărătorului reclamantei de acordare a unui nou termen de judecată pentru a depune la dosar o tranzacţie a părţilor în vederea soluţionării pe cale amiabilă a prezentei cauze. Pune în vedere apărătorului reclamantei să complinească lipsurile puse în vedere acesteia prin încheierea de şedinţă din 09.05.2018, sub sancţiunea suspendării cauzei Amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 21.11.2018, Completul C 3-2, Sala 4, ora 11:00. Pronunţată în şedinţa publică de la 26 Septembrie 2018
Incheiere de sedinta din 26.09.2018În vederea complinirii lipsurilor puse în vedere reclamantei prin încheierea de şedinţă din 09.05.2018, amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 26.09.2018, Completul C 3-2, Sala 4, ora 08:30. Pronunţată în şedinţa publică de la 20 Iunie 2018.
Incheiere de sedinta din 20.06.2018Reia procedura de citare cu pârâta G******* I*****. Menţine în sarcina reclamantei obligaţiile stabilite prin încheierea de şedinţă din data de 14.03.2018, sub sancţiunea suspendării cauzei în baza art. 242 C.p.civ, respectiv să depună la dosar: - încheierea emisă de notar privind verificarea evidenţelor succesorale; - înscrisuri din care să rezulte legătura de rudenie cu defunctul pentru toate părţile din dosar. - să indice cine sunt Gheorghe Gherghina şi Gheorghe Florea, menţionaţi alături de reclamantă în Titlul de proprietate nr. 132414/20.04.2005. În raport de înscrisurile doveditoare, apreciază solicitarea apărătorului reclamantei ca fiind temeinică şi legală, sens în care, în baza art. 222 C.p.civ., va admite cererea de amânare pentru imposibilitate de prezentare formulată în scris de acesta. Amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 20.06.2018, Completul C 3-2, Sala 4, ora 08:30. Pronunţată în şedinţa publică de la 09 Mai 2018.
Incheiere de sedinta din 09.05.2018Reia procedura de citare cu pârâta Mustaţă Maria la adresa indicată prin întâmpinare. Pune în vedere reclamantei prin apărător să depună la dosar încheierile de verificare a bazelor de date a notarilor publici cu privire la dezbaterea succesiunii defunctului Gheorghe David. Pune în vedere reclamantei prin apărător să depună la dosar un arbore genealogic, având în vedere că în cererea de chemare în judecată se menţionează că pârâţii şi reclamanta sunt descendenţi de gradul 1, iar din certificatul de naştere nu rezultă că ar fi fiica defunctului Gheorghe David, urmând a indica ce rudă este fiecare pârât. Pune în vedere reclamantei prin apărător să indice cine sunt Gheorghe Gherghina şi Gheorghe Florea, menţionaţi alături de reclamantă în Titlul de proprietate nr. 132414/20.04.2005. Pune în vedere pârâţilor G******* O***** şi G******* C********* să depună actele de stare civilă ale acestora. Amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 09.05.2018, Completul C 3-2, Sala 4, ora 08:30. Pronunţată în şedinţa publică de la 14 Martie 2018.
Incheiere de sedinta din 14.03.2018Respinge excepţia nulităţii. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 11.10.2017.
Incheiere de sedinta din 11.10.2017În vederea definitivării soluţiei date cu privire la cererea de ajutor public judiciar, amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 11.10.2017, Completul C 3-2, Camera de Consiliu, Sala 4, ora 08:30. Pronunţată în şedinţa publică de la 13 Septembrie 2017.
Incheiere de sedinta din 13.09.2017În vederea definitivării soluţiei date cu privire la cererea de ajutor public judiciar, amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 13.09.2017, Completul C 3-2 Camera de Consiliu, ora 08:30. Pronunţată în şedinţa publică de la 26 Iulie 2017.
Incheiere de sedinta din 26.07.2017Amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 26.07.2017, Completul C 3-2, Camera de Consiliu, ora 08:30. Pronunţată în şedinţa publică de la 14 Iunie 2017.
Incheiere de sedinta din 14.06.2017