P******** I* A********
InculpatI****** M****
Parte civilăI****** G*******
Parte civilăI****** A***** I****
Parte civilăS******* J******* D* U****** A**** - P******
Parte civilăÎn baza art. 346 alin. (1) Cod proc. pen., constată competenţa Judecătoriei Câmpulung, legalitatea sesizării instanţei cu rechizitoriul nr. 1950/P/2015 din data de 27.10.2017 emis de Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung, a administrării probelor în faza de urmărire penală şi a efectuării actelor de urmărire penală. Dispune începerea judecăţii în cauza privind pe inculpatul PARASCHIV ALEXANDRU, fiul lui Ion şi Gherghina, născut la 16 iulie 1954 în comuna Cotmeana, jud. Argeş, domiciliat în comuna Cuca, sat Circeşti, nr. 122, jud. Argeş, cu aceeaşi adresă aleasă în vederea comunicării actelor de procedură, cetăţenia română, căsătorit, conducător auto la SC ATLASSIB SRL Sibiu, studii 10 clase, stagiul militar satisfăcut, fără antecedente penale, posesor CI seria (...) nr. (....), având C.N.P. (..….), pentru săvârşirea infracţiunii prev. şi ped. de art. 192 al. 2 Cod penal. Cu drept de contestaţie în termen de 3 zile de la comunicare. Pronunţată în camera de consiliu astăzi, 03.07. 2018.
Incheiere finala dezinvestire din 03.07.2018Amână pronunţarea la data de 03.07.2018. Pronunţată în şedinţa publică din 26.06.2018.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 26.06.2018Admite cererea de abţinere a doamnei judecător Elvira Zgreabăn Înaintează cauza spre repartizare aleatorie în cameră preliminară. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţa camerei de consiliu din 15.05.2018.
Incheiere abtinere din 15.05.2018În baza art. 346 alin. (1) Cod proc. pen., constată competenţa Judecătoriei Câmpulung, legalitatea sesizării instanţei cu rechizitoriul nr. 1950/P/2015 din data de 27.10.2017 emis de Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung, a administrării probelor în faza de urmărire penală şi a efectuării actelor de urmărire penală. Dispune începerea judecăţii în cauza privind pe inculpatul inculpatului PARASCHIV ALEXANDRU, pentru săvârşirea infracţiunii prev. şi ped. de art. 192 al. 2 Cod penal. Cu drept de contestaţie în termen de 3 zile de la comunicare. Pronunţată în camera de consiliu astăzi, 26 februarie 2018.
Incheiere finala dezinvestire din 26.02.2018Acordă termen pentru lipsă de procedură cu partea responsabilă civilmente Lichidator Casa de Insolvenţă Transilvania-Filiala Cluj. Citează părţile civile Spitalul Judeţean de Urgenţă Argeş şi Spitalul Clinic de Urgenţă „Bagdasar Arseni” Bucureşti şi părţile responsabile civilmente. Amână judecata cauzei la data de 26 februarie 2018, pentru când inculpatul şi părţile civile I****** M****, I****** G******* şi I****** A***** I**** au termen în cunoştinţă. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă camerei preliminare azi, 22 ianuarie 2018.
Incheiere de sedinta din 22.01.2018