S** F**** L**** P* C****** M***** M****** C****** V******* S****** C**** D****** E***** S***** N******* C******* N*******
ReclamantU**** C***** F***************** P*** P*****
PârâtP******* C****** F*****************
PârâtAdmite exceptia lipsei calitatii procesuale pasive a UAT comuna Floresti-Stoenesti, invocata prin intampinare. Respinge actiunea formulata in contradictoriu cu parata UAT comuna Floresti-Stoenesti ca fiind indreptata impotriva unei persoane lipsite de calitate procesuala pasiva. Respinge actiunea precizata, formulata in contradictoriu cu paratul Primarul comunei Floresti-Stoenesti, ca neintemeiata. Cu drept de apel in termen de 10 zile de la comunicarea hotararii, cererea de apel se depune la Tribunalul Dolj.
Hotarare 3699/2017 din 02.11.2017Repune cauza pe rol pentru a pune în discuţia părţilor excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtei UAT Comuna Floreşti-Stoeneşti, invocată prin întâmpinare. Acordă termen la 02.11.2017, pentru care se vor cita părţile.
Incheiere de sedinta din 19.10.2017pentru a se comunica precizarea la actiune.
Incheiere de sedinta din 21.09.2017