S** H******* S* -** S**************
Apelant PârâtB*** N******* R*****
Intimat ReclamantS** H******* S* P**** D* L**** D********* B* H***** O******** S**************
Apelant PârâtADMITE ca fondat apelul civil introdus de apelanta SIF HOTELURI S.A. – PUNCT DE LUCRU DOUBLETREE BY HILTON ORADEA, în contradictoriu cu intimata B*** N******* R*****, împotriva sentinţei civile nr. 485/LM din data de 8 iunie 2017, pronunţată de Tribunalul Bihor pe care o anulează în parte şi rejudecând cauza: Respinge în tot contestaţia formulată de contestatoarea B*** N******* R***** în contradictoriu cu intimata SIF Hoteluri S.A. – punct de lucru Doubletree by Hilton Oradea. Menţine dispoziţiile sentinţei atacate privind respingerea cererii contestatoarei de acordare a daunelor morale şi de respingere a cererii reconvenţionale. Fără cheltuieli de judecată. DEFINITIVĂ Pronunţată în şedinţa publică azi, 5 martie 2018.
Hotarare 187/2018 din 05.03.2018În vederea deliberării, amână pronunţarea hotărârii pentru data de 5 martie 2018.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 26.02.2018În vederea deliberării şi pentru a da posibilitatea părţilor să depună la dosar concluzii scrise, amână pronunţarea hotărârii pentru data de 26 februarie 2018.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 12.02.2018Pentru a fi audiaţi martorii Balaj Andreea şi Potyok Ioana, amână judecarea cauzei pentru data de 12 februarie 2018, camera 65, ora 11.00.
Incheiere de sedinta din 15.01.2018În vederea administrării probaţiunii, amână judecarea cauzei pentru data de 15 ianuarie 2017, camera 65, ora 10:30.
Incheiere de sedinta din 06.11.2017