C**** C*******
Apelant ReclamantC****** L***** D* S******** A D******** D* P********** P****** A***** T********** D***
Intimat PârâtC****** J******** P***** S********* D******** D* P********** A***** T********** H********
Intimat PârâtRespinge acţiunea civilă formulată de reclamanta CONTA AURELIA, în contradictoriu cu pârâtele C****** L***** D* S******** A D******** D* P********** P****** A***** T********** D*** şi C****** J******** P***** S********* D******** D* P********** A***** T********** H********. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Deva. Pronunţată la data de 28 februarie 2019, soluţia fiind pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Hotarare 348/2019 din 28.02.2019Având în continuare nevoie de timp pentru a delibera, potrivit dispoziţiilor art. 396 alin. 1 C. proc. civ., instanţa va amâna pronunţarea la data de 28.02.2019. În temeiul art. 396 alin. 2 C. proc. civ., pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 14.02.2019Având în continuare nevoie de timp pentru a delibera, potrivit dispoziţiilor art. 396 alin. 1 C. proc. civ., instanţa va amâna pronunţarea la data de 14.02.2019. În temeiul art. 396 alin. 2 C. proc. civ., pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 01.02.2019Având nevoie de timp pentru a delibera, potrivit dispoziţiilor art. 396 alin. 1 C. proc. civ., instanţa va amâna pronunţarea la data de 01.02.2019. În temeiul art. 396 alin. 2 C. proc. civ., pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 23.01.2019