C******* C******* C* D** A*** L* S**** G**** D****** & A********
ReclamantI************ D* J******* J******* C***
PârâtL**** A**** C* D** A*** L* S**** G**** D****** & A********
ReclamantT**** N****** C* D** A*** L* S**** G**** D****** & A********
ReclamantRespinge cererea de chemare în judecată formulată de reclamanţii C.C., L.A. şi T.N. în contradictoriu cu pârâtul I.J.J.C. ca fiind neîntemeiată. Ia act că nu s-au solicitat cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare. Recursul se depune la Tribunalul Cluj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei, azi, 11.12.2019.
Hotarare 2590/2019 din 11.12.2019Amână pronunţarea pentru data de 11.12.2019. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 27.11.2019Amână pronunţarea pentru data de 27.11.2019. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 13.11.2019Respinge cererea de sesizare a Curţii Constituţionale cu excepţia de neconstituţionalitate invocată de reclamanţi, ca fiind inadmisibilă. Cu drept de recurs în termen de 48 ore de la pronunţare în ceea ce priveşte soluţia de respingere a cererii de sesizare a Curţii Constituţionale. Recursul se depune la Tribunalul Cluj. Pe fondul cauzei, amână pronunţarea hotărârii judecătoreşti pentru data de 13.11.2019. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei conform art. 396 alin. (2) C.proc.civ. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 30.10.2019.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 30.10.2019Suspendat 242 cod pr. civila
Incheiere suspendare din 09.01.2019IN VEDEREA COMPLETARII PROBATIUNII
Incheiere de sedinta din 31.10.2018