C***** D* A*** P****** - B***** E******** P*****
ContestatorC*********** N******** A S*********** L***** D** C********* R****** (********* P*** R*********** C******* I***
IntimatAdmite contestaţia formulată de Biroul Executări penale din cadrul Curţii de Apel Piteşti. În baza art.598 alin.1 lit.c) teza a II-a Cod procedură penală, constată intervenită o cauză de împiedicare la punerea în executare a încheierii nr.60/F-CC-CP din 24 octombrie 2017 pronunţată de judecătorul de cameră preliminară din cadrul Curţii de Apel Piteşti în dosarul nr.5295/109/2017. Cu drept de contestaţie în termen de 3 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 02 mai 2018, la Curtea de Apel Piteşti - Secţia penală şi pentru cauze cu minori şi de familie.
Hotarare 65/2018 din 02.05.2018Pune în vedere reprezentantului intimatei să depună în scris la dosar împuternicire din care să rezulte datele de identificare a Confederaţiei Naţionale a Sindicatelor Libere din Cooperaţie România (CNSLCER), respectiv numărul de înregistrare, sediul acesteia, care sunt persoanele desemnate să o reprezinte, împreună cu datele de identificare ale acestora. Amână judecarea cauzei şi acordă termen la data de 02 mai 2018, ora 8,30, sala 3, pentru când se citează părţile care nu au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă nepublică, astăzi 04 aprilie, la Curtea de Apel Piteşti – Secţia penală şi pentru cauze cu minori şi de familie.
Incheiere de sedinta din 04.04.2018