A************ J******** A F********* P****** C****** P*** R*********** L**** - Ş** A************ E******** A*****
CreditorS* F***** P***** S** P*** R*********** L**** – A************ A*** I***
DebitorS* E******** F******** S* – S*** B***** P*** A*** C******* R*********** P*** D******* E****** S******** C* S***** A***
CreditorC***** C****** P*** P***** S**** G****
CreditorP****** B*** R****** S* P*** R*********** L**** - D******* A****** B***** C******* M*****
CreditorRespinge contestaţia formulată de creditorii ADAM IOAN şi MOHACI MIHAI împotriva procesului verbal de licitaţie nr. 286/27 februarie 2018 întocmit de lichidatorul judiciar Wind Up Management SPRL, în cadrul procedurii de faliment a debitoarei SC Frigos Pommes SRL.Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Pronunţată azi, 31 mai 2018, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Hotarare 73/2018 din 31.05.2018Amânat la data de 31 mai 2018 pronunţarea asupra prezentei cauze, pentru a se acorda părţilor posibilitatea de a depune concluzii scrise şi întrucât deliberarea necesită mai mult timp.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 25.05.2018Amânat la data de 25 mai 2018 pronunţarea asupra prezentei cauze, pentru a se acorda părţilor posibilitatea de a depune concluzii scrise şi întrucât deliberarea necesită mai mult timp.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 18.05.2018Amânat pentru a se respecta dreptul la apărare al contestatorilor creditori, precum şi pentru a se depune la dosar înscrisuri
Incheiere de sedinta din 20.04.2018