S*** A******* S*****
Intimat ReclamantC***** P****** C********
Apelant PârâtRespinge, ca nefondat, apelul declarat de pârâtul C***** P****** C******** împotriva sentinţei civile nr. 48/25.01.2018 pronunţate de Tribunalul Sibiu - Secţia I civilă în dosar nr. 2723/85/2017. Fără cheltuieli de judecată.
Hotarare 1049/2018 din 01.11.2018Se amână cauza la data de 1.11.2018, pentru a se comunica apelantului reclamant o copie a adresei formulate de intimata Atlassib şi a înscrisului anexat, cu menţiunea să-şi exprime în scris punctul de vedere raportat la conţinutul acesteia şi să depună la dosar orice alte probe pe care le deţine , care ar putea ajuta la lămurirea stării de fapt.
Incheiere de sedinta din 04.10.2018Se amână cauza la data de 4.10.2018, pentru a se reveni cu adresă către reclamanta intimată S.C. ATLASSIB SRL Sibiu.
Incheiere de sedinta din 06.09.2018În deliberare, faţă de afirmaţiile pârâtului apelant susţinute în concluziile pe fondul cauzei, apreciază că se impun lămuriri asupra stării de fapt prin administrarea unui probator care nu se regăseşte la dosar , motiv pentru care instanţa redeschide dezbaterile şi acordă termen la data de 06.09.2018, pentru când dispune efectuarea unei adrese către reclamanta intimată, căreia i se va comunica o copie a raportului tehnic aflat la fila 4 a dosarului de apel, cu solicitarea să comunice la dosar raportul aparatului tahograf,cu care era dotat autovehiculul cu nr. de înmatriculare EN-445-TG, din data de 21.04.2018, iar dacă aceste documente se află în posesia societăţii Atlassib Italia , să ia legătura cu această societate şi să obţină raportul menţionat, având în vedere că pârâtul neagă că s-ar fi aflat la volanul autovehiculului.
Incheiere de sedinta din 07.06.2018