G******* A******** S***
ContestatorC******** A*** S*** - P*** L********* J******* C*** F****** C***
IntimatB***** M**** C*******
IntimatAdmite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a biroului executorului judecătoresc. Respinge contestaţia la executare formulată de către contestatoarea Groupama Asigurări SA în contradictoriu cu Biroul Executorului Judecătoresc Mihai Cristian ca fiind introdusă împotriva unei persoane fără calitate procesuală. Respinge contestaţia la executare formulată de reclamanta Groupama Asigurări SA în contradictoriu cu intimata Carpatica Asig SA, ca neîntemeiată. Respinge cererea de întoarcere a executării silite, ca neîntemeiată. Cu drept de a formula apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Sector 1 Bucureşti, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată astăzi, 04.02.2019, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Hotarare 459/2019 din 04.02.2019Amână pronunţarea la data de 04.02.2019, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată astăzi, 28.01.2019, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 28.01.2019Amână pronunţarea la data de 28.01.2019, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 15.01.2019.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 15.01.2019Pentru lipsă de procedură cu partea contestatoare.
Incheiere de sedinta din 11.12.2018