D***** I***
PetentI************ D* P****** J******* A**** - B***** R***** C***** D* A***** P*** R*********** L****
IntimatRespinge plângerea contravenţională formulată de petentul D***** I***, ca neîntemeiată. Cu drept de apel in termen de 30 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Curtea de Argeş. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 26.06.2019.
Hotarare 799/2019 din 26.06.2019Se revine cu adresă către intimat pentru a preciza dacă fapta petrecută în data de 08.10.2018 a fost înregistrată cu mijloace video, iar în caz afirmativ să comunice CD-ul în dublu exemplar. Amână judecarea cauzei la 26 iunie 2019. Pronunţată în şedinţa publică de la 17 aprilie 2019.
Incheiere de sedinta din 17.04.2019Constată că Judecătoria Curtea de Argeş este competentă general, material şi teritorial să soluţioneze prezenta cauză. Estimează la 2 luni durata necesară cercetării procesului cu posibilitatea de reconsiderare. Încuviinţează părţilor proba cu înscrisurile de la dosar. Încuviinţează intimatului proba cu martorul Olteanu Marian. Se citează martorul. Din oficiu, se emite adresă intimatului pentru a preciza dacă fapta petrecută în data de 08.10.2018 a fost înregistrată cu mijloace video, iar în caz afirmativ să comunice CD-ul în dublu exemplar. Amână judecarea cauzei la 17 aprilie 2019. Pronunţată în şedinţa publică de la 06 Martie 2019.
Incheiere de sedinta din 06.03.2019