S**** A*******
ReclamantC*** J******** D* P***** H********
PârâtC*** N******** D* P***** P****** B******** - C****** C******* D* C**********
PârâtRespinge acţiunea de asigurări sociale formulată şi precizată de reclamantul S**** A*******, împotriva pârâtelor Casa Naţională de Pensii Publice - Comisia Centrală de Contestaţii şi Casa Judeţeană de Pensii Hunedoara. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Apelul se depune la Tribunalul Hunedoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor la grefa instanţei, azi, 21.11.2019.
Hotarare 1272/2019 din 21.11.2019Având nevoie de timp pentru deliberare, amână pronunţarea la data de 21 noiembrie 2019.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 06.11.2019Dispune introducerea în cauză în calitate de pârâtă C*** N******** D* P***** P****** B******** - C****** C******* D* C**********, care se va cita. Faţă de lipsa de procedură cu pârâta CNPP-CCC, amână cauza la data de 06.11.2019.
Incheiere de sedinta din 25.09.2019Având în vedere cererea de conexare formulată de reclamant, pentru a se pronunţa instanţa cu privire la aceasta.
Incheiere de sedinta din 29.05.2019Pentru comunicarea cu reclamantul a răspunsului depus de către pârâtă,
Incheiere de sedinta din 17.04.2019Fată de cererea de amânare depusă de reprezentanta reclamantului, care se încuviintează fiind dovedită, precum şi pentru a se comunica pârâtei precizarea de actiune depusă la dosar de către reclamant.
Incheiere de sedinta din 20.02.2019Pentru ca instanta ulterior sesizată să se pronunte asupra cererii de conexare formulată de reclamant.
Incheiere de sedinta din 09.01.2019Pentru a se emite adrese atât către CJP cât şi către CNPP să comunice relaţii cu privire la stadiul solutionării contestatiei formulate de reclamant.
Incheiere de sedinta din 14.11.2018