S* S******* T**** S** P*** A************ C*** V*****
PetentA********** N******** S******* V********* S* P***** S******** A*********** D******* S******* V********* S* P***** S******** A********** C********
IntimatAdmite excepţia lipsei semnăturii de pe cererea de învestire a instan?ei, invocată de către intimata şi în consecinţă , Anulează, plângerea contravenţională, ca nesemnată. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Constanţa şi va fi judecată de către Tribunalul Constanţa. Pronunţată la data de 07.10.2019, în conformitate cu prevederile art. 402 din CPC sub rezerva art. 396 alin. 2 din CPC raportat la art. 401 alin. 2 teza ultimă din CPC.
Hotarare 10576/2019 din 07.10.2019Amână pronunţarea la data de 07.10.2019, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 23.09.2019În vederea semnării cererii de chemare în judecată şi pentru a se face dovada calităţii de reprezentant al societăţii reclamante.
Incheiere de sedinta din 06.05.2019