C****** I***
ReclamantC****** L***** D* A******* A L**** 1****** M****** A****
PârâtC****** J******** S*** M*** D* A******* A L**** 1******
PârâtC****** I**** D******
PârâtC****** A****** M**** P*** B***** V*******
PârâtAdmite în parte cererea formulată de reclamantul … în contradictoriu cu pârâtele …, … prin reprezentant legal …, … şi …. Constată nulitatea absolută a Titlului de proprietate nr. … eliberat de … la data de …. Obligă pârâtele comisiile de fond funciar la emiterea unui nou titlu de proprietate pe seama reclamantului pentru suprafaţa validată prin Hotărârea nr. … a …. Respinge capătul de cerere având ca obiect rectificarea colii de carte funciară nr. …, ca neîntemeiat. Respinge cererea reclamantului pentru obligarea pârâtelor la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Cu drept de apel, care se depune, în termen de 30 de zile de la comunicare, la Judecătoria Satu Mare, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, azi, 28 februarie 2019.
Hotarare 612/2019 din 28.02.2019Amână pronunţarea la data de 28.02.2019, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 14.02.2019Amână pronunţarea la data de 14.02.2019, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 30.01.2019Repune cauza pe rol pentru depunerea unui extras de carte funciară actualizat. Stabileşte noul termen de judecată la data de 30.01.2019, ora 8,30, sala 6, cu citarea părţilor. Dispune citarea reclamantului cu menţiunea de a depune un extras de carte funciară nr. ... Medieşu Aurit, actualizat 2018.
Incheiere de sedinta din 29.11.2018Amână pronunţarea la data de 29.11.2018, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 15.11.2018Amână pronunţarea la data de 15.11.2018, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 31.10.2018se vor solicita relaţii de la CLFF Medieşu Aurit;
Incheiere de sedinta din 03.10.2018administrare probe;
Incheiere de sedinta din 04.07.2018