H****** E***
ReclamantD******* G******* D* I******* Ş* T*** L***** S***** 1
PârâtRespinge ca neîntemeiată cererea de chemare în judecată. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare, care se depune la Tribunalul Bucureşti – Secţia a II-a de Contencios Administrativ si Fiscal. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 09.04.2019.
Hotarare 2499/2019 din 09.04.2019Amână pronunţarea la data de 09.04.2019, pentru a da posibilitatea părţilor să depună la dosarul cauzei concluzii scrise. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 29.03.2019.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 29.03.2019Pentru a da posibilitatea pârâtei să formuleze întâmpinare la cererea completatoare şi a-şi exprima punctul de vedere cu privire la cererea de sesizare a Curţii Constituţionale cu excepţia de neconstituţionalitate
Incheiere de sedinta din 15.02.2019