M****** S****** F****** C*******
ContestatorA*** - D******* G******* R******** A F********* P****** C*** N****** A************ J******** A F********* P****** S*** M***
IntimatRespinge excepţia tardivităţii contestaţiei la executare, invocată de instanţă din oficiu, ca neîntemeiată. Admite în parte contestaţia la executare formulată de contestatoarea ...în contradictoriu cu intimata A.... Anulează titlul executoriu nr. ...emis în dosarul execuţional nr. ..., precum şi actele de executare silită efectuate în temeiul acestuia. Respinge restul cererilor contestatoarei, ca neîntemeiate. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Satu Mare, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 22 noiembrie 2018.
Hotarare 4098/2018 din 22.11.2018Amână pronunţarea în cauză la data de 22 noiembrie 2018, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 14.11.2018Repune cauza pe rol pentru punerea în discuţie a excepţiei tardivităţii contestaţiei la executare, invocată de instanţă din oficiu. Stabileşte noul termen de judecată la data de 14.11.2018, sala 6, ora 8,30, pentru când se vor cita părţile.
Incheiere de sedinta din 27.09.2018Amână pronunţarea la data de 27.09.2018, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 20.09.2018Amână pronunţarea la data de 20.09.2018, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 05.09.2018se va emite adresă la intimată;
Incheiere de sedinta din 04.07.2018