R*** C*******
ReclamantR*** N******* V*******
ReclamantR*** I**
ReclamantC******* C*********
PârâtC****** L***** D* F*** F****** B*** D* A****
PârâtAdmite excepţia lipsei capacităţii de folosinţă invocată din oficiu cu privire la pârâtul Cojocaru I. Gheorghe. Respinge cererea. Cu apel în termen de 30 de zile de la comunicare. În cazul formulării căii de atac aceasta se va depune la Judecătoria Baia de Aramă. Pronunţată în şedinţă publică azi 18.10.2018 la sediul Judecătoriei Baia de Arama.
Hotarare 240/2018 din 18.10.2018Amână judecarea cauzei pentru a se comunica rela?iile solicitate Serviciului Public Comunitar de Evidenţă a Persoanelor, Primăriei or. Baia de Aramă, şi C.L.F.F.Baia de Aramă.
Incheiere de sedinta din 27.09.2018pentru continuitate de complet.
Incheiere de sedinta din 21.06.2018pentru observarea înscrisurilor depuse la dosarul cauzei.
Incheiere de sedinta din 31.05.2018amână cauza penetru a se depune înscrisuri şi obiective pentru expertiză
Incheiere de sedinta din 26.04.2018Amână judecarea cauzei pentru ca reclamanţii să precizeze acţiunea sub aspectul temeiului de drept, să precizeze motivul pentru care solicită constatarea nulităţii titlului de proprietate al lui C.C. în condiţiile în care în s.c. 326/2013 a Judecătoriei Baia de Aramă şi în decizia civilă nr.33/R/2014 a Tribunalului Mehedinţi se specifică că pârâtul nu a beneficiat de reconstituirea dreptului de proprietate pentru terenurile cu vegetaţie forestieră situate în punctele "Pe Faţă" şi "Curcă" şi să depună la dosar raportul de expertiză întocmit în dosarul nr.818/2004 în care s-a pronunţat s.c. nr.608/2004, sub sancţiunea suspendării cauzei.
Incheiere de sedinta din 12.04.2018Amână judecarea cauzei pentru a se reveni cu adresă către C.L.F.F.Baia de Aramă, cu avertisment de amendă. Pune în vedere reclamanţilor să precizeze acţiunea sub aspectul temeiului de drept, să precizeze motivul pentru care solicită constatarea nulităţii titlului de proprietate al lui C.C. în condi?iile în care în s.c. 326/2013 a Judecătoriei Baia de Aramă şi în decizia civilă nr.33/R/2014 a Tribunalului Mehedinţi se specifică că pârâtul nu a beneficiat de reconstituirea dreptului de proprietate pentru terenurile cu vegetaţie forestieră situate în punctele "Pe Faţă" şi "Curcă" şi să depună la dosar sentinţele civile nr.174/2003 şi 608/2004 ale Judecătoriei Baia de Aramă, sub sancţiunea suspendării cauzei.
Incheiere de sedinta din 22.03.2018în vederea comunicării răspunsului
Incheiere de sedinta din 22.02.2018