P**** ( F***** ) G*********
ReclamantM******* M*****
ReclamantF***** D******
ReclamantC****** L***** D* F*** F****** B****
PârâtC****** J******** D* F*** F****** A****
PârâtConstată perimată din oficiu acţiunea civilă formulată de reclamanţii P. (F.) Gh., Munteanu M., F. D. în contradictoriu cu pârâţii C****** L***** D* F*** F****** B**** şi C****** J******** D* F*** F****** A****. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la pronunţare, ce se va depune la Judecătoria Piteşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 08.09.2020.
Hotarare 4192/2020 din 08.09.2020Respinge ca neîntemeiată cererea de repunere a cauzei pe rol. Cu recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 01.10.2019.
Incheiere suspendare din 01.10.2019Respinge ca neîntemeiată cererea de repunere a cauzei pe rol. Cu recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 30.07.2019.
Incheiere suspendare din 30.07.2019În baza art. 242 C.pr.civ., dispune suspendarea prezentei cauze pentru nedepunerea titlului de proprietate cu privire la suprafaţa de teren de 751 mp. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 12.02.2019.
Incheiere suspendare din 12.02.2019Încuviinţează cererea formulată de apărătorul pârâtei C****** L***** D* F*** F****** B**** de acordare a unui nou termen de judecată pentru imposibilitate de prezentare . Reia procedura de citare a reclamanţilor cu menţiunea de a depune la dosarul cauzei titlul de proprietate pentru suprafaţa de teren de 751 mp la care fac trimitere in cererea introductiva, sub sancţiunea suspendării cauzei in baza disp.art.242 C.pr.civ. Prorogă discutarea cererii de emitere a unei adrese catre Autoritatea Naţională pentru Restituirea Proprietăţilor, formulată de către apărătorul Pârâtei C.L.F.F. Bradu. Amână judecarea cauzei la 12.02.2019. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 29 Ianuarie 2019
Incheiere de sedinta din 29.01.2019Admite cererea de amânare formulată de către apărătorul pârâtei C L DE F F B pentru a da acestuia posibilitatea să ia cunoştinţă de înscrisurile depuse la dosarul cauzei de către O de C şi P I A. Pune în vedere pârâtelor să ia cunoştinţă de înscrisurile înaintate de O de C şi P I A. de la dosarul cauzei. Comunică reclamanţilor un exemplar al înscrisurilor depuse de către pârâta C. L. DE F. F. B. Proroga discutarea cererii de emitere a unei adrese către A N pentru R P, formulată de către apărătorul pârâtei C L DE F F B, pentru următorul termen de judecată. Amână judecarea cauzei la 29.01.2019. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 11 Decembrie 2018
Incheiere de sedinta din 11.12.2018Pune în vedere pârâtelor C. L. de F. F. B. şi C. J. de F. F. A. să depună actele care au stat la baza emiterii titlului de proprietate nr. ....., să depună actele care au stat la baza Hotărârii de validare ...., inclusiv cererea nr. ....şi propunerea C. L. DE F. F. B. către C. J. DE F. F. A. Pune în vedere pârâtei C. L. DE F. F. B.să precizeze dacă mai deţin teren disponibil sau nu şi să depună dovezi în acest sens. Pune în vedere reclamaţilor să depună şi titlul de proprietate pentru suprafaţa de teren de 751 mp. Amână judecarea cauzei la 11.12.2018. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 13 Noiembrie 2018
Incheiere de sedinta din 13.11.2018Repune cauza pe rol, în vederea suplimentării probatoriului. Fixează termen la data de 13.11.2018, pentru când părţile vor fi citate. Cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 03.10.2018.
Incheiere de sedinta din 03.10.2018Amână pronunţarea la data de 03.10.2018. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 25.09.2018.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 25.09.2018Încuviinţează proba cu înscrisuri, iar în cadrul probei cu înscrisuri, iar în cadrul probei cu înscrisuri se va emite adresă către intimate pentru a înainta la dosar anexele 23 şi 49 la care face trimitere hotărârea nr. 394/29.11.2007. Amână judecarea cauzei la 25.09.2018 C 2-1 Sala 3, Ora 8,30. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţa publică de la 19 Iunie 2018.
Incheiere de sedinta din 19.06.2018