A***** P****** S**
CreditorG****** S******** S**
DebitorC******* I***
DebitorB**** T******** S**
Terţ popritB** P**** C****** N*****
PetentRespinge excepţia lipsei calităţii procesual pasive a debitorului SC GABCORO SPEDITION SRL. Respinge cererea formulată de petentul BEJ „PAŞCA CIPRIAN NARCIS, privind pe creditoarea urmăritoare SC A***** P****** S**, în contradictoriu cu debitorul SC GABCORO SPEDITION SRL, şi debitorul C******* I*** (avalist), ?i ter?ul poprit BUCUR TRANSPORT S.R.L. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Apelul se depune la Judecătoria Oradea. Pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 26.03.2019.
Hotarare 1803/2019 din 26.03.2019Amână pronunţarea la data de 26.03.2019. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 19.03.2019Admite excepţia nelegalei compuneri a completului de judecată, invocată din oficiu. Scoate cauza de pe rolul acestui complet şi o trimite în vederea repartizării aleatorii. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 11.02.2019.
Incheiere de sedinta din 11.02.2019solut.amiabila litigiu
Incheiere de sedinta din 17.12.2018la solicit. reprez.creditoarei pentru soluţionarea amiabilă a litigiului
Incheiere de sedinta din 19.11.2018solut.litigiu cale amiabila
Incheiere de sedinta din 22.10.2018citarea în cauză BEJ Pasca Ciprian
Incheiere de sedinta din 24.09.2018