B**** F********* M***** P**
ApelantA****** N******** D* A*********** F******
ApelantRespinge ca nefondat apelul introdus de apelant BOHUS FLORENTINA MIRELA –P.F.A. în contradictoriu cu intimat ANAF. Respinge ca nefondat apelul introdus de apelant AGENTIA NATIONALĂ DE ADMINISTRARE FISCALĂ în contradictoriu cu intimat BOHUS FLORENTINA MIRELA – P.F.A. împotriva sentinţei civile nr. 6423 din 12.11.2018, pronun?ată de Judecătoria Oradea, pe care o păstrează în totalitate. Fără cheltuieli de judecată. Definitivă. Pronun?ată prin punerea solutiei la dispozitia părtilor prin intermediul grefei instantei, azi, 3 mai 2019.
Hotarare 672/2019 din 03.05.2019Respinge cererea de abtinere formulată de doamna judecător ANCA RALUCA ŞILINCA în legătură cu solutionarea cauzei ce face obiectul dosarului nr. 10572/271/2017* având ca obiect apel - plângere contraventională al Tribunalului Bihor – Secţia a III-a de Contencios Administrativ şi Fiscal. Fără cale de atac. Dată în camera de consiliu şi pronunţată în sedintă publică, astăzi, 3 mai 2019.
Incheiere abtinere din 03.05.2019În vederea deliberării şi depunerii de concluzii scrise, în temeiul art. 396 alin. 2 Cod procedură civilă, instanţa amână pronuntarea solutiei în cauză pentru data de 3 mai 2019, prin punerea solutiei la dispozitia părtilor prin mijlocirea grefei instantei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 19.04.2019