A********* D****** D**
ReclamantM********* A******* N********
PârâtC*** D* P***** S********* A M*********** A******* N********
PârâtAdmite exceptia lipsei calitatii procesuale pasive a pârâtului M********* A******* N******** si, în consecinta, respinge cererea formulata în contradictoriu cu acest pârât, ca fiind introdusa împotriva unei persoane fara calitate procesuala pasiva. Respinge actiunea formulata în contradictoriu cu pârâta C*** D* P***** S********* A M*********** A******* N********, ca neîntemeiata. Cu apel, în termen de 30 zile de la comunicare, care se depune la Tribunalul Bucuresti – Sectia a VIII-a Conflicte de Munca si Asigurari Sociale. Pronuntata astazi, 30.09.2019, prin punerea solutiei la dispozitia partilor, prin mijlocirea grefei.
Hotarare 5193/2019 din 30.09.2019Amâna pronuntarea la data de 30.09.2019, solutia urmând a fi pusa la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei. Pronuntata astazi, 20.09.2019, prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 20.09.2019Amâna pronuntarea la data de 20.09.2019, solutia urmând a fi pusa la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei. Pronuntata în sedinta publica azi, 19.09.2019.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 19.09.2019Pentru introducerea în cauza a pârâtei C*** D* P***** S********* A M*********** A******* N********.
Incheiere de sedinta din 20.06.2019