S**** E****
ReclamantB***** D****************
PârâtB***** D**************** - l* n***** C********* S*****
PârâtAdmite excepţia perimării cererii de chemare în judecată. Constată perimată cererea de chemare în judecată. Cu drept de recurs în 5 zile de la pronunţare. Eventuala cerere de recurs se depune la Judecătoria Botoşani. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, azi, 16.09.2021.
Hotarare 2554/2021 din 16.09.2021În temeiul dispoziţiilor art. 411(1) pct. 2 Cod procedură civilă, suspendă judecarea acţiunii. Cu drept de recurs la Tribunalul Boto?ani pe toată perioada suspendării. Eventuala cerere de recurs se depune la Judecătoria Botoşani. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 30.10.2020.
Incheiere suspendare din 30.10.2020Amână cauza urmând a se comunica întâmpinarea către reclamantă. Pune în vedere reclamantei să depună în termen de 5 zile lista cu martori
Incheiere de sedinta din 09.07.2020suspendat din cauza stării de urgenţă instituită prin Decretul nr. 195/2020
Amână cauza şi dispune reluarea procedurii de citare cu pârâta
Incheiere de sedinta din 25.02.2020