Ş***** S****** M******
Contestator InculpatC********* (***** B****** M****** E****
Intimat Parte civilăB***** A************* D* A*********** D** R******
Parte responsabilă civilmenteC******** A*** S* S******** F*******
Intimat Parte responsabilă civilmenteC******** A*** S* - P*** L********* J******* C*** D* I********* T*********** F****** C***
Intimat Parte responsabilă civilmenteÎn baza art. 425 ind. 1 alin. 7 pct. 1 lit. b C.pr.pen. raportat la art. 347 C.pr.pen., respinge ca nefondată contestaţia formulată de contestatoarea – inculpată Ş***** S****** M****** împotriva încheierii nr. 432 din data de 01.04.2019, pronunţată de judecătorul de camera preliminară din cadrul Judecătoriei Buftea în dosarul nr. 1311/94/2019/a1. În baza art. 275 alin. 2 C.pr.pen., obligă contestatoarea – inculpată la plata sumei de 300 lei cu titlul de cheltuieli judiciare avansate de către stat. Definitivă. Pronunţată în camera de consiliu, azi, 22.05.2019.
Incheiere finala dezinvestire 86/2019 din 22.05.2019Având în vedere procedura de citare nelegal îndeplinită cu partea responsabila civilmente BIROUL ASIGURĂTORILOR DE AUTOVEHICULE DIN ROMÂNIA SRL, dar şi cererea formualtă de contestatoarea Ş***** S****** M******, pentru a i se asigura posibilitatea angajării unui avocat ales, va amâna cauza, sens în care va acorda un nou termen de judecată la data de 22.05.2019, ora 13:00, Completul 2 CONTESTAŢII CP/F - Cameră de Consiliu, termen până când se va reitera procedura de citare cu părţile care nu au termen în cunoştinţă.
Incheiere de sedinta din 08.05.2019