L** A********
ContestatorB**** C*********** B********* B*** M***
IntimatF**** C****** T*****
IntimatG****** I***
IntimatSC NR. 117/13.02.2020:Ia act de renunţarea la judecarea contestaţiei la executare şi a cererii de suspendare a executării silite formulată de contestatoarea L** A******** Codruţa , în contradictoriu cu intimaţii G****** I***, B**** C*********** B********* B*** M*** , F**** C****** T***** şi Executor Judecătoresc Andreica Flavius Inocenţiu cu sediul în , în dosarul execuţional nr. 96/2019 al Biroului Executorului Judecătoresc Andreica Flaviu Inocenţiu. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare, cererea de apel se depune la Judecătoria Târgu Lăpuş. Pronunţată în data de 13.02.2020, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin grefa instanţei.
Hotarare 117/2020 din 13.02.2020Admite declaraţia de abţinere a domnului judecător Tulici Daniel Mihai, în calitate de titular al Completului 2 NCPC formulată în dosarul Judecătoriei Târgu Lăpuş nr. 1430/319/2019, având ca obiect contestaţie la executare, privind pe contestatoarea L** A******** în contradictoriu cu intimaţii Executor Judecătoresc Andreica Flavius Inocenţiu, B**** C*********** B********* B*** M***, F**** C****** T*****, G****** I***. Fără cale de atac. Pronunţată azi, 13.01.2020, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Incheiere abtinere din 13.01.2020în temeiul art.43 pct.13 C.p.c. judecătorul titular al completului nr.2NCPC formulează cerere de abţinere, întrucât este prieten cu intimatul G****** I***
Incheiere de sedinta din 08.01.2020