S* R****** S**
ContestatorM*** R***** D****
ContestatorS* G***** R****** S**
IntimatAdmite contestaţia la executare formulată de contestatorii ....., în contradictoriu cu intimata ....Anulează toate actele de executare silită efectuate în cadrul dosarului de executare nr. 686/2019 al BEJ . Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Bacău şi se judecă la Tribunalul Bacău. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 18.06.2020.
Hotarare 1922/2020 din 18.06.2020Admite excepţia netimbrării cererii de suspendare, invocată din oficiu de către instanţă şi, în consecinţă, Anulează ca netimbrată cererea de suspendare a executării silite, formulată de petenţii contestatori ...., în contradictoriu cu intimata ..... Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, pentru cererea de suspendare a executării silite. Cu privire la fondul cauzei, amână pronunţarea la data de 18.06.2020, pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 396 Cod de procedură civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 03.06.2020.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 03.06.2020Suspendat de drept conform Decretului nr. 195/2020.
Incheiere suspendare din 18.03.2020Respinge cererea. Fără cale de atac.
Incheiere abtinere din 27.01.2020Trimite cauza la completul imediat următor C.fam. 4 pentru soluţionarea declaraţiei de abtinere formulată de preşedintele de complet
Incheiere de sedinta din 22.01.2020