C*** M****
ReclamantP******* S*** M*** D******* I******* S* T*** L*****
PârâtAdmite excepţia inadmisibilitatii cererii de chemare in judecata, fata de neîndeplinirea procedurii prealabile sesizării instanţei invocată de pârâta. Respinge pentru acest motiv acţiunea în contencios administrativ înaintată de reclamanta C M, în contradictoriu cu pârâta UAT SM. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în 15 zile de la comunicare, care se depune la Tribunalul Satu Mare. Pronunţată prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei, azi, 01.10.2019.
Hotarare 367/2019 din 01.10.2019Amana pronuntarea la data de 01.10.2019. Pronuntarea se va face prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 26.09.2019Amana pronuntarea la data de 26.09.2019. Pronuntarea se va face prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei instantei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 19.09.2019