S*** E*** A******** S*** C* S***** A***
ReclamantU******* A************ T********** A M*********** B********
PârâtA************ D********* P***** S***** 1
PârâtA************ D********* P***** S***** 1 S**** A***
PârâtRespinge excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtului Municipiul Bucureşti, invocată de acesta prin întâmpinare, ca neîntemeiată. Respinge acţiunea ca fiind neîntemeiată. Respinge cererea reclamantei de obligare a pârâţilor la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Ia act de manifestarea de voinţă a pârâtei A************ D********* P***** S***** 1 de a solicita cheltuieli de judecată pe cale separată. Cu apel în 30 de zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţată azi, 14.02.2020, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei de judecată.
Hotarare 1004/2020 din 14.02.2020Având nevoie de timp pentru deliberare, în temeiul art. 396 alin 1 C.proc.civ. amână pronunţarea la data de 14.02.2020. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată azi, 07.02.2020, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei de judecată.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 07.02.2020Având nevoie de timp pentru deliberare, în temeiul art. 396 alin 1 C.proc.civ. amână pronunţarea la data de 07.02.2020. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată azi, 03.02.2020, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei de judecată.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 03.02.2020Având nevoie de timp pentru deliberare, în temeiul art. 396 alin 1 C.proc.civ. amână pronunţarea la data de 03.02.2020. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată azi, 23.01.2020, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei de judecată.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 23.01.2020Având nevoie de timp pentru deliberare, în temeiul art. 396 alin 1 C.proc.civ. amână pronunţarea la data de 23.01.2020. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată azi, 09.01.2020, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei de judecată.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 09.01.2020îndeplinirea unor obligaţii
Incheiere de sedinta din 28.11.2019