D***** I****
PetentC******* N******** D* A********* S* D****** N******** D** R****** (******* C****** D* S***** T****** R****** S* I********** C******
IntimatAmână pronunţarea la data de 13.03.2020, când pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 27.02.2020.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 27.02.2020Constată că, prin Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor Judecătoriei Sectorului 5 Bucureşti nr. 2 din data de 21.01.2020 s-a decis suspendarea activităţii Judecătoriei Sectorului 5 Bucureşti cu începere din data de 22.01.2019, urmând a se judeca doar cauzele civile având ca obiect ordin de protecţie, ordonanţă preşedinţială, suspendare provizorie a executării silite, măsuri asiguratorii şi încuviinţare a executării silite. Faţă de faptul că prezenta acţiune nu se numără printre cauzele ce se soluţionează pe perioada suspendării activităţii, instanţa va stabili: Termen de judecată la data de 27.02.2020.
Incheiere de sedinta din 30.01.2020Fixează termen de judecată la data de 30.01.2020, în şedinţă publică, pentru când se citează părţile.
se vor comunica intimatei plângerea şi înscrisurile. Dată stabilită pentru verificarea dosarului la 26.11.2019, fără prezenţa părţilor.