S********* N******* A* P*********** Ş* P*********** C********** D** M** - B***** T********* C***
ReclamantI************ D* P****** J******* C***
PârâtAdmite excepţia prescripţiei extinctive a dreptului la acţiune privind drepturile salariale solicitate pentru perioada 1.12.2015-9.07.2016. Respinge ca fiind prescrisă cererea de chemare in judecată având ca obiect drepturi salariale aferente perioadei 1.12.2015-9.07.2016, formulată de reclamantul Sindicatul Naţional al Poliţiştilor si Personalului Contractual –Biroul teritorial Cluj, pentru membrii de sindicat indicati in tabelul-anexă la actiune, in contradictoriu cu pârâtul I************ D* P****** J******* C***. Respinge ca neintemeiată cererea de chemare in judecată formulata de reclamantul Sindicatul Naţional al Poliţiştilor si Personalului Contractual –Biroul teritorial Cluj pentru membrii de sindicat indicati in tabelul-anexă la actiune, in contradictoriu cu pârâtul I************ D* P****** J******* C***. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs in termen de 15 zile de la comunicare. Recursul se depune la Tribunalul Cluj. Pronunţată prin punerea solutiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, astăzi, 28 noiembrie 2019.
Hotarare 2501/2019 din 28.11.2019Amana pronunţarea pentru data de 28.11.2019,pronunţarea hotărării se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 14.11.2019Amana pronuntarea la data de 14.11.2019, pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 08.11.2019Amana pronuntarea la data de 08.11.2019, pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispozitia partilor prin mijlocirea grefei
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 07.11.2019Amana pronunţarea la data de 07.11.2019, pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia partilor prin mijlocierea grefei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 31.10.2019Amana pronunţarea la data de 31.10.2019, pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia partilor prin mijlocierea grefei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 24.10.2019