M******** R*** A*****
InculpatÎn temeiul art. 346 alin.1 Cod procedură penală, constată legalitatea sesizării instanţei cu rechizitoriul emis de Parchetul de pe lângă Judecătoria Blaj, legalitatea administrării probelor şi a efectuării actelor de urmărire penală din dosar penal nr.466/P/2019 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Blaj, privind pe inculpatul M******** R*** A***** ( ...), trimis în judecată pentru săvârşirea infracţiuni de conducere fără permis de conducere, prevăzută de art. 335 alin.2 C.pen. Dispune începerea judecăţii în cauza privind pe inculpatul M******** R*** A***** la rămânerea definitivă a prezentei încheieri. Dispune comunicarea unui exemplar din încheiere inculpatului şi Parchetului de pe lângă Judecătoria Blaj. Cu drept de contestaţie în termen de 3 zile de la comunicare. Pronunţată în camera de consiliu, astăzi, 20.02.2020
Incheierefinalacamerapreliminara19/2020 din 20.02.2020Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Blaj din data de 30.01.2020, prin care s-a stabilit continuarea formei de protest constând în amânarea judecarii cauzelor aflate pe rolul instanţei, cu excepţia anumitor cauze urgente, faţă de obiectul acestei cauze, se dispune amânarea şi se acordă termen la data de 20.02.2020.
Incheiere de sedinta din 06.02.2020Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Blaj din data de 22.01.2020, prin care s-a stabilit că se amână judecarea cauzelor aflate pe rolul instanţei, cu excepţia anumitor cauze urgente, faţă de obiectul acestei cauze, se dispune amânarea şi se acordă termen la data de 06.02.2020.
Incheiere de sedinta din 30.01.2020