B***** I*****
InculpatA*** P*** D******* G******* R******** A F********* P****** C******
Parte civilăA************ F******* P***** M****
Parte civilăS* T****** S** P*** L*********** J******* C*** I***** D* I********* N****** C*****
Parte responsabilă civilmenteB***** I*****
InculpatRespinge ca nefondată cererea astfel cum a fost recalificată- înlăturare omisiune vădită – formulată de către petenta , A************ F******* P***** M**** , privind încheierea pronunţată la data de 13 noiembrie 2019 , dosar nr 2817/63/2019/a2. Cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Cu drept de contestaţie în 48 de ore de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică , azi , 08.01.2020
Incheiere finala dezinvestire din 08.01.2020Admite cererea formulată de către , Statul Român prin ANAF -DGFP Craiova. În temeiul art. 249 C.p.p. şi Deciziei nr. 19/2017 a ÎCCJ – Completul pentru soluţionarea recursurilor în interesul legii, Dispune instituirea sechestrului asigurator asupra patrimoniului inculpatului , B***** I***** ,cât şi a popririi asiguratorii până la concurenţa sumei de 860.437 lei. Cu drept de contestaţie în termen de 48 ore de la comunicare . Pronunţată în şedinţă publică, azi , 13 noiembrie 2019.
Incheiere finala dezinvestire din 13.11.2019Constată lipsa de procedură cu A************ F******* P***** M**** şi dispune citarea pentru data de 13.11.2019, în calitate de parte civilă .
Incheiere de sedinta din 30.10.2019