D*** I***** V*******
ReclamantC****** D* D******* C******
PârâtHOT./ 19.09.2019 Admite acţiunea. Obligă pârâtul C****** D* D******* C****** să recalculeze indemnizaţia de concediu cuvenită reclamantului pentru perioada 2016 - 2018 şi în continuare, prin luarea în considerare şi a sporurilor care nu au fost incluse în respectiva indemnizaţie, dar care erau acordate reclamantului pentru perioadele în care presta, în mod efectiv, activitate. Obligă pârâtul să-i achite reclamantului diferenţele dintre indemnizaţiile de concediu acordate şi cele stabilite conform dispoziţiilor instanţei, sumele cuvenite urmând a fi actualizate în raport de rata inflaţiei, până la momentul achitării efective. Cu drept de recurs, în termen de 15 zile de la comunicare, cererea de recurs urmând a fi depusă la Tribunalul Dolj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, la data de 19.09.2019.
Hotarare 1200/2019 din 19.09.2019Încheiere/12.09.2019 Amână pronunţarea la 19.09.2019 pentru ca reprezentantul pârâtei să depună concluzii scrise.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 12.09.2019respinge cererea de amânare formulată de reclamant şi dispune efectuarea unei adrese către pârât
Incheiere de sedinta din 13.06.2019