M***** V*****
ReclamantA****** M******* (***** S****
PârâtI********* P********** J******** T************** P***** C******** R**** P****** C******** S* I************ A V********** A* J******** T****
PârâtAdmite cererea. Obligă pârâta ACHIŢEI MARIOARA să efectueze formalităţile necesare pentru transcrierea dreptului de proprietate asupra autovehiculului Dacia, tip 1300, număr de identificare 647463, număr de înmatriculare TM 05 KXE, în evidenţele Instituţiei Prefectului judeţului Timiş - Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere Timiş în termen de 30 de zile de la rămânerea definitivă a prezentei hotărâri. În situaţia în care pârâta nu efectuează formalităţile necesare în termen de 30 de zile de la rămânerea definitivă a hotărârii, prezenta hotărâre ţine loc de consimţământ al pârâtei în vederea transcrierii dreptului de proprietate de pe numele reclamantului pe numele pârâtei. Cu apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea se depune la Judecătoria Timişoara. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 28.07.2020.
Hotarare 7490/2020 din 28.07.2020Amână pronunţarea hotărârii la data de 28.07.2020. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 21.07.2020