S* R***** S****** S** - C* S***** A***
ReclamantD******* G******* R******** A F********* P****** C********** – P*** A************ J******** A F********* P****** B****
PârâtS* R***** S****** S** - P*** A************ J******* G***** M**** R******* S***
ReclamantÎn vederea deliberării amână pronuntarea pentru data de 29.07.2020.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 20.07.2020Pentru ca pârâta să depună la dosar întreaga documentatie care a stat la baza emiterii actelor administrative contestate
Incheiere de sedinta din 15.06.2020În baza art. 63 alin. 11) din Anexa I, Cap. VII, din Decretul Preşedintelui României nr. 240/14.04.2020 privind prelungirea stării de urgenţă pe teritoriul României, constată suspendată de drept judecarea prezentei cauze.
Preschimbă, din oficiu, termenul de judecată de la data de 16.03.2020, ora 9,00, completul CAF 5, la data de 11.05.2020, ora 9,00, sala 2, pentru când vor fi citate părţile. Dată în camera de consiliu şi pronunţată în şedinţă publică azi, 12.03.2020.
Incheiere de sedinta din 12.03.2020Având în vedere aspectele învederate de către reprezentanta reclamantei, înscrisul depus la dosar si verificările efectuate de instanţă în programul ECRIS; Instanta constată că la acest termen de judecată procedura de citare cu reclamanta este viciată, motiv pentru care va amâna cauza, urmând a fi citată reclamantă prin administrator special GLOBAL MONEY RECOVERY SPRL.
Incheiere de sedinta din 17.02.2020