C******* V***************
ReclamantC****** D* E******* A P********** A***** C* H******* B****** P*** R*********** L****
PârâtRespinge, ca nefiind întemeiată cererea formulată de reclamanta CHIUJDEA VALERICA ANGELICA în contradictoriu cu pârâtul CONSILIUL JUDEŢEAN BRAŞOV - COMISIA DE EVALUARE A PERSOANELOR ADULTE CU HANDICAP. Cu drept de recurs în 15 zile de la comunicare. Recursul se depune la Tribunalul Braşov. Pronunţată în condiţiile art. 396 alin. 2 din Cpc, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 07.07.2020.
Hotarare 425/2020 din 07.07.2020Amână pronunţarea în prezenta cauză la data de 7 iulie 2020. În temeiul art. 396 alin 2 Cod procedură civilă pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 23 iunie 2020.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 23.06.2020Amână pronunţarea în prezenta cauză la data de 23 iunie 2020. În temeiul art. 396 alin 2 Cod procedură civilă pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 9 iunie 2020.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 09.06.2020Suspendat - stare de urgenţă.