S* M***** D**** T**** S**
CreditorE******** S*** M*** S**
DebitorAdmite cererea formulată de creditoarea ... în contradictoriu cu debitoarea ... pentru emiterea ordonanţei de plată. Obligă debitoarea la plata către creditoare a sumei de 4.719,97 de lei, reprezentând debit principal, precum şi a dobânzii legale penalizatoare, calculată de la data scadenţei facturii, până la data plăţii efective. Stabileşte ca plata sumelor datorate de către debitor potrivit prezentei ordonanţe să se facă în termen de 10 zile de la comunicare. Ia act de împrejurarea că nu s-au solicitat cheltuieli de judecată. Executorie de drept. Cu drept de a formula cerere în anulare, care se depune în termen de 10 zile de la comunicare la Judecătoria Satu Mare, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 15 iulie 2019.
Hotarare 2617/2019 din 15.07.2019Pronunţarea se amână pentru data de 15.07.2019 şi se va realiza în conformitate cu disp. art. 396 alin. (2) CPC prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 05.07.2019Pronunţarea se amână pentru data de 05.07.2019 şi se va realiza în conformitate cu disp. art. 396 alin. (2) CPC prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 20.06.2019Pronunţarea se amână pentru data de 20.06.2019 şi se va realiza în conformitate cu disp. art. 396 alin. (2) CPC prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 05.06.2019