P**** C****** E****
Intimat ReclamantM********* J********
Apelant PârâtT********* A****
Intimat PârâtM********* A****
Intimat ReclamantG****** E**** C*******
Intimat ReclamantIa act de renunţarea la judecată formulată de reclamanta Pârvu Elena Camelia şi anulează cu privire la reclamantă Hotărârea nr.956/29.05.2019 pronunţată de Tribunalul Dâmboviţa. Respinge apelul, ca nefondat. Definitivă în ceea ce priveşte soluţia de respingere a apelului şi cu recurs în 10 zile de la comunicare în ceea ce priveşte soluţia de renunţare la judecată. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 15.07.2020.
Hotarare 1058/2020 din 15.07.2020Admite excepţia necompetenţei funcţionale. Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea completului iniţial învestit. Constată apariţia conflictului negativ de competenţă, suspendă de drept judecarea cererii şi dispune înaintarea dosarului la ÎCCJ pentru soluţionarea conflictului de competenţă. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 19.11.2019.
Incheiere suspendare din 19.11.2019Admite excepţia de necompetenţă funcţională a prezentului complet de judecată. Declină competenţa de soluţionare a apelului, în favoarea completelor de judecată din cadrul Secţiei I Civile, rămase competente să soluţioneze litigii de muncă, urmare suspendării executării hotărârii Colegiului de Conducere al Curţii de Apel Ploieşti nr. 12/2019. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 11.10.2019
Incheiere de sedinta din 11.10.2019