S*** E****** C***** L******
CreditorB***** I**** F***** S**
Terţ popritF**** C*******
DebitorIa act de cererea de renunţarea la judecată formulată de către reclamanta SVEA EKONOMI CYPRUS, în contradictoriu cu debitorul F**** C******* şi terţul poprit BOGDAN IOANA FOREST S.R.L., având ca obiect validare poprire. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare, care se va depune la Judecătoria Reghin. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 14.02.2020.
Hotarare 85/2020 din 14.02.2020Având nevoie de timp pentru deliberare, instanţa, în baza art. 396 alin. 1 Cod procedură civilă şi pentru a da posibilitatea părţilor să depună concluzii scrise, va amână pronunţarea hotărârii judecătoreşti pentru data de 14 februarie 2020, moment la care pronun?area se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 30.01.2020Având nevoie de timp pentru deliberare, instanţa dispune amânarea pronunţării hotărârii judecătoreşti pentru data de 30 ianuarie 2020. Pronun?area se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 15 ianuarie 2020.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 15.01.2020