M******** M**** D****
Reclamant ReclamantV**** R*** D*****
Reclamant ReclamantP******* M*********** C**********
Pârât PârâtF***** D****
Pârât IntervenientF***** V*****
Pârât IntervenientRespinge cererea de chemare in judecată formulată de reclamanţii M. M. D. şi V. R. D, în contradictoriu cu pârâtul P******* M*********** C**********, cu sediul în Cluj-Napoca, str. Moţilor nr. 1-3, jud. Cluj şi intervenienţii in interesul pârâtului F. D. şi F. V. Admite cererea de intervenţie in interesul pârâtului, formulată de intervenienţii F. D şi F. V. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare.Recursul se depune la Tribunalul Cluj. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, astazi,12 martie 2020.
Hotarare 521/2020 din 12.03.2020amână pronun?area la data de 12.03.2020, pronun?area se va face prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 05.03.2020pentru a face dovada achitării diferenţei de onorariu expert si pentru dezbaterea în fond a cauzei
Incheiere de sedinta din 27.02.2020in vederea comunicarii raportului de exertiza si studierii sale de catre parti.
Incheiere de sedinta din 16.01.2020in vederea revenirii cu adresa catre expert.
Incheiere de sedinta din 21.11.2019in vederea efectuarii si depunerii raportului de expertiză.
Incheiere de sedinta din 26.09.2019in vederea administrarii probei cu expertiza în construcţii.
Incheiere de sedinta din 20.06.2019in vederea completarii raportului de expertiza conform deciziei de casare
Incheiere de sedinta din 23.05.2019