S* B*** A*** S**
Intimat ContestatorS* R****** M S**
Apelant IntimatAdmite excepţia necompetenţei materiale procesuale a Secţiei a II-a Civilă de Contencios Administrativ şi Fiscal din cadrul Tribunalului Maramureş. Declină competenţa de soluţionare a apelului declarat de către apelanta S.C. REŞETAR M S.R.L., împotriva Încheierii civile pronunţate de Judecătoria Baia Mare la data de 04.06.2019 în dosarul nr. 5338/182/2018, în contradictoriu cu intimata S.C. BEST AUTO S.R.L., având ca obiect contestaţie la executare - suspendare executare silită, în favoarea Secţiei I Civilă din cadrul Tribunalului Maramureş. Fără cale de atac. Pronunţată azi, 25.02.2020, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere finala dezinvestire din 25.02.2020Amână pronunţarea în cauză pentru data de 25.02.2020, pronunţarea urmând a se face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 18.02.2020Pentru ca părţile să-şi exprime poziţia procesuală cu privire la excepţia necompetenţei materiale procesuale a Sec?iei a II-a Civilă de Contencios Administrativ şi Fiscal.
Incheiere de sedinta din 14.01.2020