G**** P*******
ContestatorL***** (****** I*****
IntimatAdmite contestaţia la executare formulată de contestatorul G**** P*******, în contradictoriu cu intimata L***** (****** I*****. Anulează toate formele de executare emise de BEJ Tăbăran George Leontin în dosarul nr.1410/E/2019. Obligă intimata L***** (****** I***** la plata sumei de 500 lei către contestatorul G**** P******* cu titlu de cheltuieli de judecată contând în onorariu avocat. Obligă intimata L***** (****** I***** la plata sumei de 27,37 lei către BEJ Tăbăran George Leontin reprezentând contravaloarea copiei dosarului de executare. Executorie. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare, apel ce se va depune la Judecătoria Dr.Tr.Severin. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 02 decembrie 2019, la sediul Judecătoriei Drobeta Turnu Severin.
Incheiere finala dezinvestire 7425/2019 din 04.12.2019Amână pronunţarea la data de 04.12.2019, când pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 02.12.2019Dispune citarea contestatorului cu menţiunuea de a achita taxa judiciară de timbru şi cauţiunea aferente cererii de suspendare a executării silite, precum cheltuielile ocazionate de copierea şi înaintarea dosarului de executare. Amână cauza şi acordă termen de judecată la data de 02.12.2019.
Incheiere de sedinta din 07.10.2019