S******* J******* D* U****** "*** I*** C** N*** S****** - P*** R****** L****
ReclamantP***** O*******
PârâtRespinge acţiunea având ca obiect cerere de valoare redusă formulată de reclamantul Spitalul Judeţean de Urgenţă „Sf. Ioan cel Nou” Suceava, în contradictoriu cu pârâtul P***** O*******, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Suceava, sub sanc?iunea nulită?ii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 24.07.2020.
Hotarare 2314/2020 din 24.07.2020Amână pronunţarea la data de 24.07.2020. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 21.07.2020.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 21.07.2020Amână pronunţarea la data de 21.07.2020. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 14.07.2020.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 14.07.2020Amână pronunţarea la data de 14.07.2020. Pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 30.06.2020.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 30.06.2020Având în vedere dispoziţiile art. 42 alin. (6) din Decretul nr. 195 din data de 16.03.2020 privind instituirea stării de urgenţă pe teritoriul României, constată suspendată de plin drept judecarea prezentului dosar pe durata stării de urgenţă instituită prin decret.
Încuviinţează proba cu înscrisurile depuse la dosarul cauzei pentru reclamant. Emiterea unei adrese către Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava cu solicitarea de a comunica dosarul de urmărire penală nr. 1605/P/2016, până la următorul termen de judecată. Emiterea unei adrese către reclamant, cu solicitarea ca, până la termenul de judecată următor, sub sancţiunea suspendării judecării cauzei, să îşi exprime pozi?ia procesuală cu privire la solicitarea pârâtului de a achita debitul în rate lunare, în cuantum de 100 de lei, până la achitarea integrală a debitului. Amână judecarea cauzei la data de 07.04.2020, ora 8:30, pentru când părţile au termen în cunoştinţă. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 25.02.2020.
Incheiere de sedinta din 25.02.2020