L***** C****
ReclamantT** E****** S**
PârâtRespinge acţiunea formulată de reclamantul L.C. (cu CNP şi cu domiciliul) în contradictoriu cu pârâta Top Electro S.R.L. (cu datele de identificare). Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a se depune la Tribunalul Mureş. Pronunţată azi, 6 mai 2021, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Hotarare 709/2021 din 06.05.2021Având nevoie de timp pentru a delibera, instanţa amână pronunţarea pentru data de 6 mai 2021, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 21.04.2021Pentru a da posibilitatea părţilor să depună la doar concluzii scrise, instanţa amână pronunţarea pentru data de 21 aprilie 2021, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 07.04.2021Acorda un nou termen de judecata pentru emiterea unei adrese catre societatea parata. Citarea partilor lipsa la termenul de judecata de azi si care nu au termen in cunostinta.
Incheiere de sedinta din 03.02.2021îndeplinirea unor obligatii
Incheiere de sedinta din 16.12.2020Amânarea cauzei în vederea depunerii de înscrisuri
Incheiere de sedinta din 08.10.2020