S********* G******* R****** A******** R********** S*
ReclamantE****** R****** A******************** S*
PârâtA****** C*****
IntervenientAdmite cererea de valoare redusă, formulată de reclamanta Generali Romania Asigurare Reasigurare S.A. în contradictoriu cu pârâta SC Asigurare Reasigurare Euroins S.A. şi cu intervenientul forţat A****** C*****. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 3.540,68 lei, cu titlu de despăgubire. Obligă pârâta la plata către reclamantă a penalităţilor de întârziere aferente debitului principal în cuantum de 0,2% pe zi, calculate de la data de 02.01.2020 până la data achitării debitului principal. Obligă pârâta la plata către reclamantă a cheltuielilor de judecată în cuantum de 200 lei, reprezentând taxa judiciară de timbru. Cu drept de apel, în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Buftea. Pronunţată azi 13.07.2020, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei,
Hotarare 4238/2020 din 13.07.2020Amână pronunţarea hotărârii la data de 13.07.2020. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, în conformitate cu art. 396 alin. 2 C.proc.civ.. Pronunţată în şedinţă din camera de consiliu, astăzi, 02.07.2020.
Incheiere amanare ulterioara a pronuntarii din 02.07.2020Amână pronunţarea hotărârii la data de 02.07.2020. Pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, în conformitate cu art. 396 alin. 2 C.proc.civ.. Pronunţată în şedinţă din camera de consiliu, astăzi, 22.06.2020.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 22.06.2020