S* C** S* F******
ReclamantC******** G** M*****
PârâtRespinge cererea de chemare în judecată, formulată de reclamanta CUP SA, în contradictoriu pârâtul C******** G** M*****, având ca obiect preten?ii, ca rămasă fără obiect. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la data comunicării prezentei sentinţe. Cererea de apel se depune la Judecătoria Focşani. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, astăzi, 02.06.2022.
Hotarare 5233/2022 din 02.06.2022Amână pronunţarea la data de 02.06.2022. Pronuntarea se va face prin mijlocirea grefei instantei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 18.05.2022.
Incheiere amanare initiala a pronuntarii din 18.05.2022Termen acordat pentru a se cita părţile cu menţiunea de a proceda la soluţionarea amiabilă a litigiului, prin achitarea integrală a debitului, înscrisurile doveditoare urmând a fi ataşate la dosarul cauzei.
Incheiere de sedinta din 17.11.2021Termen acordat pentru a se cita reclamanta cu menţiunea de a depune la dosarul cauzei înscrisuri care să ateste raportul juridic derulat între părţile litigiului, în baza căruia susţine că a prestat servicii pârâtului. Pronun?ată în sedin?ă publică astăzi, 28 aprilie 2021.
Incheiere de sedinta din 28.04.2021